Powered by:Proticaret
Yardım : Zavazingo.com
Bize Sorun
 
 
 
 
Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete ekle dedikten sonra alışveriş sepetinde satın al diyerek çıkan ekranda üye olmadan devam et diyerek sadece siparişinizin size ulaşması için gerekli bilgileri girerek ve bir sonraki ekranda ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek ödeme yaparak üye olmadan sipariş verebilirsiniz.
Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Şifremi unutum, ne yapmalıyım?
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Siparişim kaç gün içersinde elime ulaşır?

-Ürünün sayfasında "Hızlı Kargo" Hızlı Kargo simgesi bulunan ürünler iş günlerinde hafta içi öğlene kadar (saat 13:00'a kadar) siparişin ödemesi tamamlanarak sipariş verilmesi durumunda aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Hafta sonu verilen siparişler ilk iş gününü takip eden Pazartesi günü anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir.

- Ürün sayfasında kargo ile ile ilgili herhangi bir ekstra bilgi olmayan ürünler ortalama 3 iş günü içerisinde anlaşmalı yetkili Türkiye ithalatçısı veya toptancılarından tedarik edilerek anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir.

- Siparişleriniz faturalandırılarak anlaşmalı kargo firmasına teslim edildikten sonra bulunduğunuz bölgeye göre, il merkezlerine ortalama 1 iş gününde, ilçe ve kazalara ise ortalama 3 işgününde size ulaşmış olacaktır.